Ana Sayfa

Profil

Haber

Ürünler

Erişim

Referans

İndir

İletişim

İ.K.

 

 

 

 

 

 

Profil

Riello Elett.

Müşteri Mem.

Profil

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Merhaba, Firmamız 1990 senesinde kurulmuş olup Kesintisiz güç kaynağında ve kuru bakımsız akülerde 20 senelik bilgisi ve tecrübesi vardır. Dünya piyasasında yerini 100 yıldır koruyan, üretim teknolojisinde lider ve tüm uluslararası sertifikalarına sahip şirketlerle işbirliğine girmiştir ve ayrıca tecrübelerinden yararlanmıştır.

 

 

 

Eğitime, kaliteye ve kültürel gelişime çok önem veren firma yapımız ile bugünlere emin adımlarla ve gerçekçi yaklaşımlarla gelmiştir. Kesintisiz güç kaynağı piyasasında güvenilir, sözüne sadık ve çalışmalarında hassas yaklaşımlarımızla planladığımız ve gerçekleştirdiğimiz projelerimiz hep övgü ve teşekkür ile sonuçlandırılmıştır.

 

 

 

 

 

RİELLO Kesintisiz Güç Kaynakları ve AROS Solar Sistemlerinin Türkiye’deki tek yetkili distribütörüdür. Firmamız ayrıca  YUASA Endüstriyel Tip Akülrininde Türkiye Distribütörüdür.

 

 

 

 

Firmamız, tüm müşterilerimize herhangi bir ücret karşılığı olmadan 7 gün 24 saat teknik servis ve mühendislik hizmeti anlayışı ile Türkiye’nin her noktasında hizmet vermektedir.

 

 

 

Türkiye Genelindeki Şube ve Bayilerimizdeki Eğitimli Teknik Servis elemanlarımız ile Ankara, Bursa, Adana, Antalya, İzmir, Gaziantep, Tokat, Van, Diyarbakır, Erzurum, Trabzon, Samsun, Edirne, Tekirdağ, Zonguldak gibi çeşitli illerimizde 7 bölgemizde hizmet vermekteyiz.

 

 

 

 

 

Firmamız Türkiye genelinde Şubeleri ve Bayileri ile kalmayıp ayrıca Kazakistan, Türkmenistan, Irak, Suudi Arabistan, Özbekistan, Tacikistan, Azerbaycan, Kırgızistan, Rusya ve Libya gibi ülkelerde projelere imza atmıştır. Siz değerli müşterilerimizle de tanışmaktan ve proje bazında çalışmaktan gurur duyarız. 

  

 

 

 

Sizlere daha iyi hizmet vermek amacı ile sunduğumuz teklif öncesi hizmetler büyük projelerde olmaz ise olmaz haline dönüşmüştür.   

 

 

 

Proje bölümümüz firma politikası olarak teklif vereceğimiz firmalarla görüşüp, son aşama olan satış konusunda ısrarlı ve rahatsız eden firma statüsünde olmayıp, bizlerle görüştükten sonraki düşünceleri kesinlikle farklı olan firmaları referanslarımıza eklemekten gurur ve mutluluk duyuyoruz.

 

 

 

 

 

Firmamıza göstermiş olduğunuz güvene ve yakın ilgiye teşekkürlerimizi sunarız.

 

 

 

 

 

 

 

 

Saygılarımızla

 

UPS ELEKTRONİK  TİCARET A.Ş.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Riello

 

 

Riello şirketler grubu 1920 senesinde İtalya’da Verona şehrinde kurulmuştur. Riello Electronica 30 seneyi aşkın süredir yüksek kalite anlayışıyla 20 adedin üstünde üretim bandı ile Güç elektroniğinde senede 120.000 adedin üstünde ups imalatı gerçekleştirmektedir.

 

 

 

Ayrıca Riello ürünleri medikal uygulamalardan Telekom, endüstriyel alanlardan enerji sektörüne ve kişisel bilgisayar sisteminden bilgi işlem merkezlerine kadar çok çeşitli uygulamalarda dünyanın dört bir yanında aranan bir isim olmuştur.

 

 

 

Ürün çeşitliliği ile Ups sektöründe pek çok firmadan önde olup 75 adetten fazla modele sahiptir. 400VA-6400kva kadar en zorlu ve hassas endüstriyel şartlar için seçenekler mevcuttur.

 

 

 

Riello Electronica şirketler grubunda AROS, INNOVATEC, AVS, GAMMASYSTEM, CEIMU gibi şirketler yer almaktadır.

 

 

 

Riello Electronica 2005 yılında 1.5 milyar USD lık bir ciroya ulaşmıştır.

 

 

 

Müşteri

 

Memnuniyeti

 

 

Hizmet kalitemizi değerlendirmenizi rica ediyoruz. Lütfen kalitemizi geliştirmemize katkıda bulunun ve bu amaçla hazırladığımız formumuzu doldurarak bize ulaştırınız.  

 

 

* DEĞERLENDİRME FORMU